Pracovnice Back office, Praha

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Turnovská 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
od 1. 12.
Nabízený plat (hrubého)
18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rozšíření našeho týmu hledáme pracovnici Back office na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:
-vyřizování administrativních úkonů
-zodpovědnost za chod recepce (péče o návštěvy)
-spolupráce s finančním oddělením
-kopírování, tisk, vyřizování emailů
-evidence firemní korespondence
-objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb apod.

Prac. doba:
-po – pá, 8 – 16:30 h.
- nástup ideálně od 1. 12.
- kancelář na adrese Turnovská 8

Požadavky:
-zkušenost v oboru
-spolehlivost, pečlivost
-dobré vyjadřovací schopnosti
-reprezentativní vystupování

Odměna: 18 000 Kč (hrubého)
-výplata 15. v následujícím měsíci

V případě zájmu zašlete svůj životopis s aktuální fotografií na katerina.strnadova@promoteri.eu

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O společnosti Promoteri.eu
Promoteri.eu je největší ryze českou agenturou zaměřenou na promotéry (z anglického promotion – podpora, propagace značek, výrobků, akcí a dalších) a hostesek podle potřeb a představ klientů. Promotéři na jakýchkoli místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) profesionálně zastupují značky či odvětví daného klienta a oslovují a detailně seznamují lidi s jejich portfoliem. Díky uložené historii o veškerých uskutečněných akcích mají Promoteri.eu možnost poslat na každou novou kampaň toho nejvhodnějšího promotéra. Od roku 2006 bylo v české a slovenské republice prostřednictvím agentury uskutečněno přes 2 000 akcí a databáze promotérů a hostesek obsahuje 5 500 registrovaných kontaktů, z nichž je polovina prověřených a vyzkoušených. I díky tomu získávají klienti dlouhodobé spolupracovníky pro svoje kampaně na podporu značky či produktů, které promotéři přijímají za své.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Turnovská 8
180 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Strnadová
Tel.: +420 603 192 129
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2814949   Datum zveřejnění: 16.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.