Ambasadorka značky, Praha - Letiště

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
9. 6.
Mzdové podmínky (brutto)
až 21 000kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme AMBASADORKU značky na letišti

Pro našeho výzmnaného klienta hledáme ambasadorku značky, která bude důstojně reprezentovat nás i klienta v prostorách Letiště V. Havla.

Pracovní náplň:
- kontrola vystaveného zboží
- prezentace produktu (aktivní oslovování zákazníků, charakteristika produktu, nabídka ochutnávky)

Požadavky:
- komunikativní úroveň angličtiny (znalost dalšího jazyka výhodou)
- reprezentativní vzhled, komunikativnost, spolehlivost
- praxi jako hosteska nebo v zkušenosti s přímým prodejem

Pracovní doba: 9:30 - 12:30 a 15:30-20:30
- pracuje se vždy pouze v pátek, v nedělí a v pondělí

Termín nástupu: 9. 6. 2017 (spolupráce do 31. 8.)

Odměna: 9 000kč měsíčne fixní plat + motivační složka
1) + 6 000kč při udržení stávajících prodejů
2) + 9 000kč při navýšení prodejů o 15%
3) + 12 000kč při navýšení prodejů o 30%
Celkově si můžete vydělat 21 000 Kč za tři dny týdně v práci.

Jedná se o příjemnou, velmi zajímavě finančně ohodnocenou práci v luxusním prostředí letiště, kde máte příležitost se zdokonalit v anglickém mluveném projevu. ZDARMA od nás dostanete certifikované školení obchodních dovedností, kterým "vyšperkujete" svůj životopis.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s fotografií na adresu: [email protected].

Těšíme se na spolupráci!

tým PROMOTERI.EU

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3080841  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 21 000kč měsíčně