Maminky pro Alzu (Administrativní pracovník)

PROMOTERI.EU s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15. 8.
Mzdové podmínky (brutto)
100-150kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme MAMINKY na MD

Jste na mateřské dovolené a hledáte přivýdělek? Rádi s kamarádkami probíráte, co všechno jste pro své miminko kde pořídili, jaký trend v kočárcích teď frčí, nebo co Vašemu broučkovi nejvíc chutná?

Nabízíme přivýdělek pro maminky na mateřské. Jedná se o podporu zákzaníckého chatu- odpovídání zákazníkům na otázky ohledně zboží pro děti (kočárky, autosedačky, hračky, dětské kosmetiky apod.). Jedná se o zábavnou a snadnou formu přivýdělku, kterou můžete dělat odkudkoliv z Vašeho mobilního telefonu. Takže zatím, co se děti hrají na hřišti, Vy si můžete vydělat slušné peníze :)

Pracovní doba: flexibilní - chat funguje od 9 do 21 v průběhu této doby se můžete střídat např. pod 2 hodinách, záleží jen na Vašich možnsotech

Odměna: 3 - 5kč/chat + 8-10kč/objednávka
Nejste vázání hodinově, ale aplikace Vám bude sama načítat odpovědi na chatu :)

Neváhejte a nepromeškejte tuto příležitost o super přivýdělek a přihlašte se níže.

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3137050  Datum zveřejnění: 20.7.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100-150kč/hod