Promotér/ka, Liberec

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10. 8. 2017
Mzdové podmínky (brutto)
1500kč/den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se PROMOTÉR/KA na obsluhu masného pultu v Liberci (Rochlice)

Bude se jednat o aktivní oslovování zákzaníků na filiálce, zodpovídat dotazy zákazníků (ty se budou týkat hlavně masa, masových produktů, porcování masa)

Na tyto informace Vás proškolíme, ale výhodou je samozřejmě vzdělání v dané oblasti, případně hobby.

Informace by se převážně týkaly dotazů např. jaké maso použít na grilování, na svíčkovou, odkud je maso, zda je možné konzumovat uzené maso rovnou nebo zda je potřeba tepelně zpracovat.

Věk: 27 - 45 let

Pohlaví: muž, může být i žena

MZDA = 1500kč/den + CESTOVNÉ

PRACOVNÍ DOBA 6 - 18hod

TERMÍN PRÁCE, 10. srpna 2017

NUTNÝ POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ!

Přihlašte se níže:)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3137664  Datum zveřejnění: 20.7.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500kč/den