Číšník/servírka

PRONECO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
78, 692 01 Klentnice, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRONECO, s.r.o., IČ 46994645
Pracoviště:Klentnice 78, 692 01 Mikulov na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:7.3.2017/ Pro tuto pozici požadujeme časovou flexibilitu a vstřícnost. Směny formou krátkého/dlouhého týdne. Jedná se o obsluhu hostů na terase s občerstvením, vinárny a vinného sklepa. Nabízíme práci v kreativním prostředí a dynamicky se rozvíjející společnosti. Praxe v oboru vítaná. Nabízíme příspěvek na dopravu. Více informací na osobním pohovoru.
Možnost ubytování. Nástup duben/květen. Více informací na osobním pohovoru. Kontakt na zaměstnavatele: tel. 602 619 000, Ing. Vladimíra Dvořáková, email: penzion@proneco

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 12287020750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou