Vedoucí kanceláře (vyhrazeno pro ozp)

Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zemědělská 880, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (4110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Propagační podnik Hradec Králové s.r.o., IČ 60930942
Pracoviště:Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. [1], Zemědělská 880/1, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 90 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ KANCELÁŘE (VYHRAZENO PRO OZP)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 4 až 6 hod., hodinová mzda 90,- Kč + prémie
- Náplň práce: zpracování podkladů pro mzdy a účetnictví, organizace kanceláře a firemních dokumentů, vystavování faktur, zajištění potřeb nájemníků a firmy, organizace práce spolupracovníkům v kanceláři
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC - Excel, Word, vedení účetnictví (program Pohoda výhodou), internet, e-mail, facebook, praxi v administrativě, ŘP sk. B, NJ a AJ slovem i písmem výhodou, organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovníků, příjemné vystupování, ochota a vstřícnost, zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni, komunikativnost, loajálnost k firmě, samostatnost, sociální cítění
- Nabízíme: práci ve stabilní rodinné firmě provozující 14 let chráněnou dílnu - sociální podnik s 65 ZP zaměstnanci, dlouhodobou spolupráci, možnost realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj, organizace vlastní práce, benefity (příspěvek na telefon, dovolenou, příspěvek na stravování, sport, relax)
- Pozice je vyhrazena pro OZP
- V případě zájmu volejte na tel.: 608 174 533 (p. Ing. Elišák) nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: [email protected] (p. Ing. Elišák)

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11711600745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou