Automechanik/karosář

PRORESTA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-04
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRORESTA, s.r.o., IČ 47541121
Pracoviště:PRORESTA, s.r.o., Evropská č.p. 678, Příbram II, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-04
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pozice: automechanik/karosář
požadavky: Řidičský průkaz skupiny B,svářecí zkoušky, vyučen v oboru, časová flexibilita, praxe výhodou
nástup: 4.8.2016
mzda: 15000 - 2000.- Kč a více (po zaučení)
kontakt:Melmuk David, tel.: 777 911 010, e-mail: [email protected]
místo výkonu práce: Evropská 678, 261 01 Příbram

Poslední změna:2016-08-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11212480746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou