Store / projekt manager

ProRetail s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vystupuje jako vlastník provozovny, jedná efektivně a v souladu s Hodnotami společnosti. Je odpovědný za provoz restaurace, její finanční výsledky a pozitivní, stabilní crew/manažerský tým. Jedním z hlavních odpovědností je převýšení zákaznické spokojenosti na denní bázi. Pracuje na projektech definovaných vedením společnosti.

Informace o náboru

Hledáme samostatné, pozitivní kolegy, kteří jsou orientovaní na výsledek a motivuje je samostatná práce a úspěch. Jsme schopni poskytnout možnost pracovat na svém vlastním rozvoji, koučink a rozvoj dovedností. Nabízíme dynamickou práci pro rozvíjející se firmu v oblasti retailu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proretail s.r.o je poradenská společnost poskytující komplexní manažerské poradenství v oblasti firemních strategií, zejména maloobchodních sítí, vedení, rozvoje a kontroly projektů, vstupu na trhy regionu CEE. Specializujeme se na rozvoj obchodu se zaměřením na zvýšení zisku a optimalizaci nákladů, vyjednávání smluv a řízení změn. Zaměřujeme se také na rozvoj retailových a restauračních sítí, na vlastní koncepty včetně e-businessu. Nabízíme kvalitní firemní kulturu, včetně hodnot, také příjemné i profesionální pracovní prostředí. Staňte se členem našeho týmu! Budete vítáni!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1819871  Datum zveřejnění: 1.8.2014