Kontaktní/terénní sociální pracovník

Prostor plus o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Na Pustině 1068, 280 02 Kolín, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prostor plus o.p.s., IČ 26594633
Pracoviště:Na Pustině 1068, 28002 Kolín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
kontaktní / terénní sociální práce a komunitní práce ve vyloučených lokalitách v Kolíně
spolupráce s návaznými službami a institucemi
vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:
VŠ nebo VOŠ, SŠ vzdělání humanitního zaměření (sociální práce, sociální pedagogika, aj.) a oborům jiného zaměření se zájem o doplnění dalšího vzdělávání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
věk minimálně 23 let
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrou uživatelskou znalost práce na PC
předpoklady k samostatné i týmové práci, kreativitu, komunikativnost
časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
další vzdělávání výhodou

Výhodou:
praxe v oboru
zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
plat 17.000,- až 22 000,- Kč
zázemí etablované organizace
profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Pracovní doba: pondělí až pátek 8:00 - 16:30
Místo výkonu práce Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 31. 1. 2017 na adresu:
[email protected],

(!! Do předmětu, prosím, uveďte "Výběrové řízení - kontaktní / terénní sociální pracovník Sociálních programů" !!)

Datum nástupu: ihned
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://www.prostor-plus.cz

První kontakt:
emailem: [email protected]
osobně: PO: 9:30 - 10:30hod

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 11961830772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou