Projektový asistent

Prostor plus o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Na Pustině 1068, 280 02 Kolín, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prostor plus o.p.s., IČ 26594633
Pracoviště:Na Pustině 1068, 28002 Kolín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Spolupráce s projektovými manažery při přípravě projektů,
administrativní činnosti při zpracování projektových žádostí,
příprava formálních podkladů projektových žádostí,
pomoc při administraci projektů (průběžné a závěrečné zprávy),
spolupráce s odbornými službami a ekonomickým úsekem,
spolupráce při monitoringu projektových výzev,
zajištění organizace projektů včetně jejich administrace a monitoringu,
poskytování administrativního servisu, databáze kontaktů a objednávek s dodavateli, vedení a archivace projektových dokumentů.

Nabízíme:
Dynamickou, kreativní a smysluplnou práci,
motivovaný tým lidí,
příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu,
prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů,
zázemí v organizace s dlouholetou praxí,
nástupní plat 18 000,- Kč,
služební notebook,
sick days,
5 týdnů dovolené
Práci na dobu určitou s možností prodloužení PS

Požadujeme:
Minimálně VOŠ vzdělání,
výborná znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet),
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
flexibilita,
pozitivní a lidský přístup,
ochota dále se vzdělávat,
týmový přístup a loajalita k organizaci,
řidičské oprávnění sk. B,
trestní bezúhonnost,
znalost anglického jazyka.

Dále výhodou:
Zkušenosti se zpracováním projektových žádostí, administrací projektů a projektového řízení nebo zkušenosti s projekty financovanými z EU,
zkušenosti s dalšími státními, krajskými, obecními a jinými dotačními tituly,
zkušenost s EDS.

Místo výkonu práce: Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3. 2017 na emailovou adresu:
[email protected]
(!! do předmětu uveďte "Výběrové řízení - projektový asistent" !!)
Výběrové řízení bude dvoukolové skládající se z práce na PC a ústních pohovorů. Termíny výběrového řízení proběhnou v druhé polovině března 2017.
Termín nástupu: 1. 4. 2017

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

První kontakt:
e-mailem: [email protected]
osobně: Na Pustině 1068, 28002 Kolín 2, Po - Pá 9:00 - 9:30

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12197750777

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání