Zootechnici v chovu prasat

PROVEM a.s. Havlíčkův Brod (MPSV)

Místo práce
798 03 Vícov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zootechnici (31422)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROVEM a.s. Havlíčkův Brod, IČ 46505873
Pracoviště:PROVEM a.s. Havlíčkův Brod - FARMA VÍCOV, Vícov, 798 03 Plumlov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě Ing. Martin Krestýn, tel.: 730 872 328 nebo email [email protected]. Požadavky: vzdělání v oboru podmínkou. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Uvedená mzda + odměny + benefity. PD: 6:00-14:30 hod. Pracoviště: areál výkrmny prasat Vícov

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11514710727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou