Senior Programátor

Proveon Customer Services s.r.o.

Místo práce
1.Máje 832/16, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato pozice je určena pro specialistu-vývojáře, který má rozsáhlé zkušenosti s programováním a implementaci SW systémů v roli programátora, analytika. Klíčová je výborná znalost prostředí Windows a vývoj aplikací na .NET platformě na bázi MS-SQL Server 2005/2008+
Hledáme samostatnou, odpovědnou a spolehlivou osobnost se silným pro-uživatelským přístupem a analytickými schopnostmi, která bude pečovat o rozvoj a spolehlivé fungování klíčových systémů společnosti.

Pracovní náplň:
• zodpovědnost za spolehlivé fungování a rozvoj klíčových informačních systémů společnosti,
• analýza požadavků uživatelů na úpravy a rozvoj IS, návrh řešení a jejich implementace,
• samostatný vývoj a vedení vývoje interních systému pomocí interních a externích vývojářských kapacit,
• zadávání požadavků a jednání s externími vývojáři a dodavateli podpůrných SW systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou, samostatnou, zodpovědnou práci s perspektivou dalšího uplatnění (CRM, klientské databáze, DWH),
• velmi dobré mzdové ohodnocení s podílem na výsledcích společnosti,
• zázemí stabilní společnosti,
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu,
• firemní benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• prokazatelné zkušenosti se samostatným vývojem,
• minimálně 2 roky praxe v programování v .NET, C#,
• výborná znalost a zkušenosti s programováním IS na bázi MS SQL 2005/2008+,
• výhodou zkušenosti s CRM systémy, datovými sklady,
• výborné analytické schopnosti,
• komunikativnost – schopnost naslouchat a analyzovat požadavky uživatelů,
• orientace na cíl, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost,
• technická znalost AJ.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon Customer Services s.r.o. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2550645  Datum zveřejnění: 6.5.2016