Marketingový specialista Senior

Proveon Customer Services s.r.o.

Místo práce
Purkyňova 97a, 61200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh a realizace kampaní pro propagaci společnosti v oblasti B2B a personálního marketingu
• Návrh, realizace a správa webových stránek společnosti ve spolupráci s tvůrci webů
• Odpovědnost za on-line komunikaci společnosti
• Návrh grafických materiálů a souvisejících textů ve spolupráci s grafiky
• Odpovědnost za vyhledávání a spolupráci s externími dodavateli v oblasti marketingu
• Průběžné vyhodnocování úspěšnosti kampaní a plnění cílů
• Efektivní využívání svěřeného marketingového budgetu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavou a zodpovědnou práci, kde budete moci plně uplatnit svoji invenci a schopnosti
• Flexibilní pracovní dobu s možností zkráceného úvazku
• Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
• Přátelské pracovní prostředí
• Firemní benefity (služ. telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na kurzy a školení v oboru)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelné zkušenosti s marketingem na samostatné pozici min. 2 roky
• Praktické zkušenosti s nástroji on-line marketingu a přehled o nových trendech v této oblasti podmínkou
• Kreativitu a tvůrčí myšlení, schopnost přicházet s novými promyšlenými projekty
• Schopnost organizovat projekty a dotahovat je do úspěšného konce
• Schopnost identifikovat a seřadit aktivity podle jejich přínosu pro společnost
• Velmi dobré prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon Customer Services s.r.o. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2623551  Datum zveřejnění: 27.6.2016