Supervizor/Vedoucí týmu

Proveon, a.s.

Místo práce
1. Máje 832/16, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení, supervize a motivace týmu 20-25 operátorů
• Zodpovědnost za výsledky svěřeného týmu
• Hodnocení hovorů operátorů, zpětné vazby, koučování, online náslechy a školící činnost
• Administrativa spojená s chodem týmu
• Reporting výsledků směrem k nadřízenému
• Práce v interním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou, odpovědnou a pestrou práci s lidmi, kde budete moci uplatnit svoje manažerské a organizační dovednosti.
• Atraktivní mzdu s motivačním podílem výkonnostních odměn.
• Zázemí stabilní společnosti a perspektivní práci na manažerské pozici.
• Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.
• Firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelná zkušenost s vedením týmu lidí - vedení prodejního týmu výhodou
• Praxe v call centru, ideálně zkušenosti s aktivním voláním
• Schopnost pracovat v týmu, vést, motivovat a rozvíjet lidi
• Orientace na výsledky a schopnost samostatného manažerského rozhodování
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon a.s. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2603694  Datum zveřejnění: 10.6.2016