Úvěrový specialista s přidělenými klienty

Provident Financial, s.r.o. - CR

Místo práce
v místě bydliště, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

- Poskytování osobního servisu našim klientům
- Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím zákazníkům
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Vybírání splátek v hotovosti od klientů
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Koho hledáme?

- Komunikativní kandidáty s obchodním duchem, na které se budeme moci spolehnout
- Časově flexibilní – za svými zákazníky budete cestovat do místa jejich bydliště, často v podvečer i večer
- Prozákaznická orientace – zákazník je u nás opravdu na prvním místě
- Vlastníky živnostenské oprávnění (jste OSVČ) nebo ochotu si pro zahájení spolupráce o živnostenské oprávněn požádat
- Velkou výhodou je platný ŘP sk. B a vlastní automobil (zejména pro Vás ve Vaší mobilitě při cestách za Vašimi klienty), ale není podmínkou
- Práce je vhodná jako hlavní činnost nebo vedlejší příjem pro důchodce, studenty, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance atd.

Co Vám nabízíme?

- Ohodnocení formou provize, skládající se z odměny za nově uzavřené smlouvy (například 3 000 Kč) a z výběrů splátek – výplata provizí probíhá týdně v hotovosti
- Přidělení zákaznického kmenu – nebudete nuceni začínat tzv. „na zelené louce“
- Práce v místě Vašeho bydliště
- Časovou flexibilitu – svůj čas si řídíte sami
- Pečlivé zaškolení a podpora manažera v terénu
- Prodejní podpora ze strany společnosti – letáky, reklamy
- Díky nové týmové struktuře možnost kariérního růstu

Jak dál postupovat?

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis nebo se přijďte rovnou osobně přesvědčit na Dny otevřených dveří, které se konají každý čtvrtek od 16:00 hod na každé z našich poboček. Zde se osobně setkáte s manažerem příslušné oblasti a dozvíte se více informací.

Seznam poboček naleznete zde:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou firmou britské finanční společnosti IPF, která působí ve 13 zemích světa, kde poskytuje půjčky pod značkou Provident, Credit24, hapiloans a Sving, a má celkem přes 2,7 milionu zákazníků. V ČR působíme od roku 1997 a máme zde téměř 200 000 zákazníků.
Poskytujeme krátkodobé půjčky on-line i do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků se v ČR denně stará až 2.000 obchodních zástupců. Jejich činnost je podporována prací téměř 600 zaměstnanců, kteří pracují napříč celou ČR – na centrále v Praze, kontaktním centru v Brně a 16 krajských pobočkách.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Provident Financial s.r.o.
Obrachtova 9/2006
140 00 Praha 4