Úvěrový poradce s přiděleným kmenem klientů

Provident Financial, s.r.o. - CR

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám nabízíme?

Férové jednání – co řekneme/nabídneme, to platí, neměníme dodatečně pravidla spolupráce ani odměňování. Takto se chováme jak k našim zaměstnancům, partnerům i zákazníkům.

Nový provizní systém – 3 000 Kč za přivedení nového klienta, vyšší procento z výběrů splátek, progresivní růst provizí za nové smlouvy. Žádná storna! Provize vyplácíme týdně.

Přidělený kmen klientů – nezačínáte na „zelené louce“

Kariérní růst – můžete se vypracovat na Seniorního obchodního zástupce nebo na manažerskou (zaměstnaneckou) pozici ve společnosti

Práci v místě bydliště – působíte ve Vašem regionu a tím si snižujete časové a finanční náklady

Prodejní podpora – průběžně máme reklamy v televizi, billboardy, produktové letáky, reklamní předměty, které máte od nás k dispozici. Navíc máme od 24.8.2016 novou, velmi zajímavou, produktovou nabídku.

Důkladné zaškolení – propracovaný adaptační plán, podporu týmu a manažera

Dlouhodobou spolupráci – od prosince 2016 vzejde v platnost nový zákon pro úvěrové společnosti a my jsme na tuto skutečnost velmi dobře připraveni

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké jsou průměrné provize?

V následujícím přehledu uvádíme výši průměrné provize v závislosti na Vašich časových možnostech:

Při časových možnostech 10 hod týdně je průměrná týdenní provize 1 400 Kč, měsíčně tj. 5 600 Kč.
Pokud můžete činnosti věnovat kolem 20 hod týdně, získáte průměrně provizi ve výši 3 100 Kč, měsíčně tj. 12 400 Kč.
Při hlavní činnosti, resp. 30 hod a více týdně je průměrná provize již 5 100 Kč a výše týdně a měsíčně od 20 400 Kč.

Naši stávající obchodní zástupci, kteří působí na hlavní činnost, získávají v průměru měsíční provizi ve výši 40 – 50 000 Kč.

Koho hledáme?

- Komunikativní kandidáty, kteří mají zájem o hlavní i vedlejší činnost a jsou ochotni pracovat na živnostenský list
- Kandidáty s praxí v oboru ale i bez praxe – vše opravdu naučíme
- Maminky na mateřské dovolené, studenty, důchodce, zaměstnance s volným časem či flexibilní pracovní dobou, podnikatele…

Jak dál postupovat?

Přijďte se přesvědčit osobně na kteroukoliv naši pobočku každý čtvrtek, kde od 16:00 se koná Den otevřených dveří, při kterém vám manažer příslušné oblasti osobně sdělí další informace. Pokud Vám termín nevyhovuje, je samozřejmě možné se domluvit na individuálním termínu.

Nebo zareagujte přes odpovědní formulář a my se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme „teprve“ dvacet let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky ve 13 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 450 zaměstnanců a 1100 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2705242  Datum zveřejnění: 26.8.2016