Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial, s.r.o. - CR

Místo práce
dle místa bydliště, Kolín, Praha - východ
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

- Poskytování osobního servisu našim klientům
- Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím zákazníkům
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Vybírání splátek v hotovosti od klientů
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Koho hledáme?

- Komunikativní kandidáty s obchodním duchem, na které se budeme moci spolehnout
- Časově flexibilní – za svými zákazníky budete cestovat do místa jejich bydliště, často v podvečer i večer
- Prozákaznická orientace – zákazník je u nás opravdu na prvním místě
- Vlastníky živnostenské oprávnění (jste OSVČ) nebo ochotu si pro zahájení spolupráce o živnostenské oprávněn požádat
- Velkou výhodou je platný ŘP sk. B a vlastní automobil (zejména pro Vás ve Vaší mobilitě při cestách za Vašimi klienty), ale není podmínkou
- Práce je vhodná jako hlavní činnost nebo vedlejší příjem pro důchodce, studenty, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- Ohodnocení formou provize, skládající se z odměny za nově uzavřené smlouvy (například 3 000 Kč) a z výběrů splátek – výplata provizí probíhá týdně v hotovosti
- Přidělení zákaznického kmenu – nebudete nuceni začínat tzv. „na zelené louce“
- Práce v místě Vašeho bydliště
- Časovou flexibilitu – svůj čas si řídíte sami
- Pečlivé zaškolení a podpora manažera v terénu
- Prodejní podpora ze strany společnosti – letáky, reklamy
- Díky nové týmové struktuře možnost kariérního růstu

Jak dál postupovat?

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis nebo se přijďte rovnou osobně přesvědčit na Dny otevřených dveří, které se konají každý čtvrtek od 16:00 hod na každé z našich poboček. Zde se osobně setkáte s manažerem příslušné oblasti a dozvíte se více informací.

Seznam poboček naleznete zde:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou firmou britské finanční společnosti IPF, která působí ve 13 zemích světa, kde poskytuje půjčky pod značkou Provident, Credit24, hapiloans a Sving, a má celkem přes 2,7 milionu zákazníků. V ČR působíme od roku 1997 a máme zde téměř 200 000 zákazníků.
Poskytujeme krátkodobé půjčky on-line i do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků se v ČR denně stará až 2.000 obchodních zástupců. Jejich činnost je podporována prací téměř 600 zaměstnanců, kteří pracují napříč celou ČR – na centrále v Praze, kontaktním centru v Brně a 16 krajských pobočkách.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Provident Financial s.r.o.
Obrachtova 9/2006
140 00 Praha 4

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému