Jedna výplata nestačí? Přijďte si k nám pro další! (obchodní zástupce)

Provident Financial, s.r.o. - CR

Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní spolupráce je:

- Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům
- Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu mají předplacenou
- Nabídka nových produktů, zprocesování prodeje zápůjček (informování o nabídce, ověření klienta, zajištění podpisu veškerých dokumentů, výplata zápůjček)
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí (formou doporučení, marketingových aktivit)
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Jak dál postupovat?

V případě zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis nebo se přijďte rovnou podívat na některou z našich poboček, kde se každý čtvrtek v 16:00 hod koná Den otevřených dveří. Není nutné se hlásit dopředu. Setkáte se s oblastním manažerem, který Vám řekne více o tom, jak fungujeme, náplni činnosti, provizním systému a jaké možnosti Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě.

Seznam poboček naleznete zde:

www.kariera.provident.cz

A jak to vypadá v praxi?

Přečtěte si rozhovor s kolegyní Janou, která vede tým Obchodních zástupců ve Středočeském kraji:

www.businessanimals.cz/ba/clanky/jana-snajdrova/

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody spolupráce:

- Atraktivní provizní systém - provize z vybraného objemu splátek a jednorázové odměny za zprostředkování zápůjček
- Kompletní zaškolení bez vstupních poplatků, podpora po celou dobu spolupráce
- Činnost v místě Vašeho bydliště (minimální náklady na dopravu)
- Přidělený kmen klientů – nezačínáte od nuly
- Výplata provizí týdně (v hotovosti)
- Bez vstupních nákladů
- Prodejní podpora ze strany společnosti – reklamy v tv, tisku, distribuce letáků
- Předávání kontaktů na klienty, kteří volají na naši zákaznickou linku se žádostí o půjčku
- Časová flexibilita – vhodné pro důchodce, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance pracující na směny, drobné podnikatele – spolupráci můžete vykonávat i na hlavní činnost
- Není potřeba zřízení živnostenského oprávnění – spolupráce probíhá na základě registrace u České národní banky, kterou provedeme na naše náklady

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro úspěšné navázání spolupráce je potřeba splňovat alespoň tyto požadavky:

- Středoškolské vzdělání s maturitou nebo nepřetržitá praxe v oboru po dobu alespoň 36 měsíců
- Dobré komunikační schopnosti, zákaznickou orientaci
- Časovou flexibilitu (minimálně 10 - 15 hodin týdně)
- Zodpovědnost, pečlivost, důslednost (jedná se o práci s penězi)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme „teprve“ dvacet let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky ve 13 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 450 zaměstnanců a 1100 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2872163  Datum zveřejnění: 31.7.2018