Assistent právneho oddelenia

Provident Financial, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o brigádu?

Ponúkame študentom, nezamestnaným, záujemcom o prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, poskytujúcej príjemné pracovné prostredie a pestrú pracovnú náplň.

Pracovná náplň

- príjem, evidencia, spracovanie a archivácia právnej agendy
- príprava plných mocí, kopírovanie, scanovanie a zakladanie právnej dokumentácie
- vyžiadanie, kompletizácia podkladov v súčinnosti s ostanými oddeleniami na základe požiadaviek plynúcich z plnenia jednotlivých úkonov interne, aj v spolupráci s externou právnou podporou
- aktualizácia tabuliek, reportov a právnych podkladov
- komunikácia s externými dodávateľmi pri zadávaní objednávok, vystavovaní faktúr a dozeranie na dodržanie splatnosti faktúr
- príprava jednoduchej korešpondencie pri komunikácii s konsolidačnými agentúrami, súdmi, exekútorskými úradmi
- zadanie, kompletizácia dokumentácie danej na preklad, preklad jednoduchších textov do AJ
- príprava podkladov súvisiacich s ochranou osobných údajov pre nových zamestnancov
- poskytnutie súčinnosti pri zmenách vnútri korporácie s ohľadom na Národnú banku, Register dlžníkov,Obchodný register
- asistencia pri zabezpečení služobných ciest právnikov (objednávka ubytovania, leteniek..)

Legislatívny monitoring

Veľmi zaujímavou časťou pracovnej náplne pozície je sledovanie a vyhľadávanie parlamentom/ministerstvami pripravovaných legislatívnych zmien a aktualizácia reportov, tabuliek v závislosti od zisteného resp. následná príprava právnych dokumentov podľa potrieb.

Požiadavky na pozícii

Minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru, resp. hľadáme právnikov bakalárov
Užívateľská znalosť práce na PC (Word, Excell, PowerPoint)
Jazyková výbava výhodou
Záujem o prácu v administratíve a zodpovedný prístup

Pracovný úväzok

Ponúkame prácu na Dohodu o brigádnickej práci študenta resp. Dohodu o pracovnej činnosti

International Personal Finance je britská spoločnosť s viac ako 130 ročnou tradíciou a patrí medzi popredných poskytovateľov jednoduchých , férových a transparentných finančných produktov a služieb. Spoločnosť bola založená na Slovensku vo februári 2001. Slovensko je v súčasnosti najlepšie etablovaným trhom v rámci medzinárodnej skupiny IPF - Poľsko, Česká republika, Maďarsko , Slovensko ,Mexiko a Rumunsko. Spoločnosť International Personal Finance vznikla v roku 2007 rozdelením britskej finančnej skupiny Provident Financial plc na časť Provident Financial plc podnikajúcu vo Veľkej Británii a na spoločnosť International Personal Finance (IPF), ktorá zastrešuje bývalú medzinárodnú divíziu Provident Financial.
Sme moderný, rýchlo rastúci medzinárodný podnik poskytujúci služby takmer 2,5 milióna zákazníkov v šiestich krajinách.
Na Slovensku spoločnosť International Personal Finance naďalej podniká pod názvom Provident Financial, s.r.o. , pod ktorým vstúpila v roku 2001 na trh.

Ak sa chcete čokoľvek opýtať , napíšte nám na [email protected]

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1817864  Datum zveřejnění: 30.7.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.