Konstruktér tlakových částí kotlů / tlakových nádob

Provyko s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Traťová 1, 619 00 Brno, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Realizace návrhů energetických zařízení - částí kotlů/ tlakových nádob (výměníků)
- Samostatné zpracování výkresové dokumentace
- Technická podpora při návrhu tlakových zařízení jako celku
- Řešení konstrukčních uzlů
- Spolupráce na vývoji nových produktů
Jiné výhody
- Odpovídající platové ohodnocení
- profesní rozvoj
- týmová práce
- závodní stravování
- místo výkonu Brno

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Zaměření, obor:
Energetika, technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
AutoCAD - pokročilý
Solid Edge - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
5
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Systémové myšlení, organizační a komunikační dovednosti
- zvládání týmových úkolů
- ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Provyko s.r.o. je dodavatelem široké škály energetických zařízení.
Mezi naše nejsilnější stránky patří zákaznicky orientovaná firemní kultura, hluboké znalosti problematiky spalování a navrhování kotlů, inovativní a originální přístup ke každé zakázce a otevřená komunikace se zákazníkem.
Společnost Provyko s.r.o. byla založena v květnu 2011 společností INTEKA Brno spol. s r.o. Nabízíme svým zákazníkům řešení rekonstrukcí kotlů s ohledem na budoucí emisní limity. Náš tým tvoří osobnosti s dlouholetou praxí v oboru a s širokým rozhledem v dané problematice. Proto můžeme nabízet služby stejné kvality jako dlouhodobě zavedené firmy na trhu.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Traťová 1 Zobrazit na mapě
619 00 Brno
ID: 1284888   Datum zveřejnění: 28.6.2012
Lokalita: Brno - město
Pozice: Konstruktér
Společnost: Provyko s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce