Chief accountant (top rated employer)

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
55000 - 100000 Kč/měsíc, NEGOTIABLE UPON COMPETENCIES

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kompletní zajištění chodu finanční účtárny
• zodpovědnost za kompletní účetní agendu společnosti
• zpracování daní
• sestavování měsíčních a ročních závěrek, reporting
• komunikace s auditory, finančním úřadem, externím daňovým poradcem
• vedení malého týmu
• Zaměstnání v perspektivní zahraniční společnosti
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Podporu osobního i profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Účast v benefitovém programu společnost

Atraktivní příležitost pro zkušeného kandidáta, který disponuje zkušenostmi na pozici senior účetní. Na námi nabízené pozici bude úspěšný kandidát řídit menší tým složených z účetních specialistů u prestižního zaměstnavatele. Naším klientem je zahraniční pobočka úspěšné mezinárodní investiční společnosti
Hledáme příjemného a dynamického kolegu, který má profesionální vystupování se smyslem pro týmovou spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jedním z klientů společnosti Prušák Group s.r.o. je velmi atraktivní blue-chip společnost, která díky své dynamické expanzi posiluje tým o nového člena, který bude mít za úkol strategický rozvoj B2B aktivit, se zaměřením nejen na retailové zákazníky. Vašim úkolem bude nacházení nových obchodních příležitostí a rozvoj stávajících na projektové bázi, výběr nových produktů pro trhy ČR. Jedná se o komplexní souhrn činností pro člověka s úspěšnou obchodní profesní dráhou, duchem podnikatel. Nejedná se však o pozici s podřízenými, spíše samostatného zkušeného obchodníka.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ ekonomického zaměření - nutností
• Zkušenost na obdobné pozici minimálně 3 roky
• Zkušenosti s audity a reportingem
• Velice dobrou znalost angličtiny - nutností
• Plynulou češtinu/ slovenštinu
• Vynikající znalost českých účetních standardů, DPH
• Velmi dobrá znalost programů MS Office - nutností
• Samostatnost a rozhodnost v řešení a plnění úkolů - nutností
• Přesnost, spolehlivost, flexibilita - nutností
• Zkušenost s vedením lidí
● Velmi dobrá znalost SAP - podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prušák Group je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Medical Devices, Energy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2041972  Datum zveřejnění: 9.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55000 - 100000 Kč/měsíc, NEGOTIABLE UPON COMPETENCIES