Baristka/barista/číšník/servírka/obsluha v restauraci

První Férová, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Tyršova 1533, 289 23 Milovice, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci, servírky a barmani (513)

Pracoviště a kontakty

Firma:První Férová, o.p.s., IČ 02088533
Pracoviště:Tyršova 1533, Mladá, 289 23 Milovice nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Očekáváme: SOU výuční list; spolehlivost a zodpovědnost; bezúhonnost; zdravotní způsobilost; chuť učit se novým věcem; dobré organizační a komunikační schopnosti; vstřícný přístup; předpoklady k samostatné i týmové práci; kreativní přístup; časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost; ochotu pracovat i v odpoledních a večerních hodinách, o víkendech - krátký/dlouhý týden; další vzdělávání výhodou; ŘP sk.B výhodou; možno i absolvent; praxe výhodou
Nabízíme: zaměstnání na HP - úvazek 1,0 - krátký a dlouhý týden; základní plat ve výši 13000,-; motivační systém hodnocení a dalšího odměňování; slevu na stravování; možnost uplatňovat a rozvíjet svoje nápady; příležitost k dalšímu vzdělání a profesnímu růstu;
Váš profesní životopis posílejte na email: [email protected] do předmětu uveďte "Výběrové řízení-barista/baristka/číšník/servírka Férovka".
Termín nástupu - 1.12.2016 nebo dohodou.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 11698410782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou