Personál do skladu

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
Barbarossahof 4, 99092 Erfurt Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
24.01.2016
8,60 - 12,50 /hodina, 25% nočná, 25% nadčasy, 50% nedeľa, 100% sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulovanie s tovarom v priestoroch skladu
- príprava a balenie tovaru na palety
- práca s paletovým vozíkom
- etiketovanie tovaru
- a iné rôzne skladové práce (triedenie, balenie, kontrola)

Slovenský koordinátor na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené a zamestnanec si ho hradí sám vo výške 220 až 250 euro, strháva sa Vám to z výplaty, neplatíte nič vopred.

Životopis s fotkou !!! a v nemeckom jazyku !!! zasielajte prosím na emial: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Ak sa rozhodnete telefonovať tak prosím do 17 00 hod. Ak nájdete našu pracovnú ponuku aj neskôr neváhajte nás kontaktovať stále máme rôzne pracovné miesta, stále hľadáme šikovných ľudí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o sklad s rozličným tovarom, naší pracovníci pracujú na rôznych pracovných miestach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a žiť v Nemecku,
Vek od 18 do 45 rokov,
Základy nemeckého jazyka,
Osobné vozidlo výhodou,
Zdravotný/Potravinársky preukaz, (pre prácu pre iného klienta ak by bol záujem)

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1986449  Datum zveřejnění: 7.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8,60 - 12,50 /hodina, 25% nočná, 25% nadčasy, 50% nedeľa, 100% sviatok