Vodič na rozvoz tovaru v meste Erfurt

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
PSCG Personal Select Consulting GmbH, Nemecko
Termín nástupu
27.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme vodičov na nákladné vozidla na 7,5 t(nad 3,5t). Pracuje sa o 00:00 do 7-8 hod. Každý deň.
Príplatky nočná +25% a nedeľu +50% a sviatok +100%. Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie 9 až 10 euro na hodinu/Brutto.

Príplatky nočná +25% a nedeľu +50% a sviatok +100%
Pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Informácie o výberovom konaní

Slovenský koordinátor na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené a zamestnanec si ho hradí sám vo výške 220 až 250 euro.
Nízke vstupné náklady.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o Pekáreň v Thüringene ktorá produkuje tradičné nemecké pečivo a pre ňu hľadáme vodičov na nákladné vozidla do 7,5 t. Pracuje sa o 00:00 do 7-8 hod. Každý deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Rozvoz tovaru konečnému zákazníkovi (Erfurt a okolie)
- Práca vonku, vhodná len pre mužov
- Chuť pracovať a žiť v Nemecku,
- Vek od 18 do 55 rokov,
- Základy nemeckého jazyka,
- Osobné vozidlo (nie je podmienkov),
- Zdravotný/Potravinársky preukaz

POZOR !!!!!!! Vozidlo o hmotnosti 7,5 tony potrebujete oprávnenie sk. C1 alebo C.

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2617414  Datum zveřejnění: 21.6.2016