Auto lakovník (lakovač)

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
Barbarossahof 4, 99092 Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2162,--

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Striekanie osobných vozidiel
Striekanie častí lietadiel
Pred príprava vozidiel do laku. (brúsenie, tmelenie, lepenie)
Leštenie po lakovaní.

Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené, zamestnanec si ho hradí sám z výplaty vo výške 220 až 250 euro. Nízke vstupné náklady. Po odpracovanom týždni možná záloha.

Životopis s fotkou !!! a v nemeckom jazyku !!! zasielajte prosím na emial: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Nástup Ihneď !!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Jedná sa o renomovaný servis v Nemecku v meste Erfurt.
Hlavnou náplňou klienta sú renovácie historických vozidiel pri dodržaní dobovej zhodnosti konkrétneho vozidla. Moderné priestory a vybavenie, ako aj skúsený personál je samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme skúseného pracovníka, ktorý je schopný samostatnej práce.
Klient požaduje zodpovedný prístup k práci a detailné prevedenie.
Chuť pracovať a žiť v Nemecku,
Vek od 18 do 55 rokov,

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3124578  Datum zveřejnění: 7.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2162,--