Odborný prodejce do prodejny s motoristickým zbožím

PSí HUBÍK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Daimlerova 1207, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSí HUBÍK s.r.o., IČ 27751414
Pracoviště:PSí HUBÍK s.r.o., Plzeň, Daimlerova 1207/3, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 18000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Chtěli byste se stát součástí našeho obchodního týmu? Posílejte své životopisy s aktuální fotkou na e-mail: [email protected]. Budete vyzváni k výběrovému řízení. Těšíme se na vás.

Jste komunikativní a práce s lidmi vás baví?
Kontaktujte nás! Pokud nemáte obchodní vzdělání, nevadí, zaškolíme vás. Ihned potřebujete pouze znalost německého jazyka.

Co budete dělat?
- Prodávat zboží pro motorkáře.
- Sjednávat zakázkové šití motooděvů.

Kdo jsme?
- Firma PSí HUBÍK je největší výrobce motooděvů se specializací na zakázkové šití na míru. Máme tradici již 27 let a oblékáme motorkáře a závodníky z různých koutů světa.

Pracovní doba:
pondělí - volno
úterý - pátek 10:00 - 18:30 h
sobota 10:00 - 15:30 h
Mzda:
18.000,- - 26.000,- Kč + odměny z tržeb a příspěvky na stravování
Pracovní smlouva:
40 hodin týdně, 3 měsíce zkušební doba, 2 roky doba určitá, pak doba neurčitá

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12526880798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou