Řidiči tahačů

PSOTA transport s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pávovská 3138, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSOTA transport s.r.o., IČ 26909871
Pracoviště:PSOTA transport s.r.o. - pracoviště, Pávovská č.p. 3138/75, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme denní návraty (řidič je každý den doma), pracovní doba PO-PA, víkendy volné, stabilní přepravy vnitrostátní, nový vozový park, stabilní příjem, garantovaný výplatní termín, věrnostní bonusy, měsíční odměny, profesní školení, pracovní oblečení.
Požadujeme ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální kartu, psychotesty, zdravotní způsobilost.

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 11736910761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity