Projektový manažer/ka ve strojírenství

PSP Engineering a.s. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3186, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSP Engineering a.s., IČ 60792078, http://www.pspeng.cz
Pracoviště:Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, - stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
řízení projektů zakázek na strojní zařízení; vedení zakázky od jejího získání po předání zákazníkovi; zpracování nabídek a smluv; zodpovědnost za kompletnost obchodní a technické dokumentace zakázky; koordinace výroby daného zařízení; zajištění expedice zboží, fakturace a inkasa; zodpovědnost za dodržení cen, termínů a kvality

Požadujeme:
SŠ ekonomického nebo technického směru; praxe na podobné pozici výhodou; dobrá znalost AJ, RJ výhodou; orientace v technické dokumentaci; dobrá znalost práce s MS Office; řidičský průkaz sk. B; dobré organizační a komunikační dovednosti; dobré vystupování; zodpovědnost, samostatnost; předpoklad pracovních cest i do zahraničí

Nabízíme:
práci na různorodých projektech; zázemí firmy s celosvětovou působností; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy; možnost stravování v areálu

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém a anglickém jazyce na email: [email protected].

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12490450702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní, - výhodou