Obchodník/ce ve strojírenství

PSP Engineering a.s. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3186, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSP Engineering a.s., IČ 60792078, http://www.pspeng.cz
Pracoviště:Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, - stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
úzký kontakt se stávajícími zákazníky; hledání nových zákazníků; zpracování poptávek a nabídek; jednání o řešení dodávek strojů a zařízení; vyjasnění technické stránky, zpracování smlouvy; zajištění kompletce dodávky - výrobek, ND, expedice, fakturace, inkaso

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru; min. 3 roky praxe na podobné pozici; dobrá úroveň anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou; schopnost číst technické výkresy; velmi dobrá znalost MS Word, Excel; řidičský průkaz skupiny B; velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti; flexibilita - možné zahraniční obchodní cesty; zodpovědnost, proaktivita, tah na branku

Nabízíme:
prodej unikátních technologických řešení a celků; zázemí nadnárodní firmy; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém a anglickém jazyce na email: [email protected].

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12490490763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní