Opravář cnc obráběcích strojů

PSP Pohony a.s. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3148, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSP Pohony a.s., IČ 47674784
Pracoviště:Kojetínská 3148/73d, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na rehabilitace, kulturní a sportovní akce a jiné benefity
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
SŠ / ÚSO vzdělání - elektrotechnika, slaboproud a příbuzné obory; vyhlášku 50/78 Sb. § 5 – možno absolvovat ve firemním kurzu; manuální zručnost; uživatelskou znalost práce na PC; způsobilost k manipulaci s výrobky i o hmotnosti nad 15 kg; znalost oprav elektroniky, řídicích systémů obráběcích strojů výhodou

Náplň práce:
- údržba a opravy CNC obráběcích strojů

Nabízíme:
nástupní mzdu podle praxe a dovedností; nástup dohodou; práci ve stabilní firmě; 5 týdnů dovolené; odborná školení; stravenky a jiné benefity

Zájemci se mohou hlásit zasláním profesního životopisu na e-mail: [email protected] nebo na adrese firmy PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d,750 02 Přerov

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11471000781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.