Soustružník cnc

PSP Pohony a.s. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3148, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSP Pohony a.s., IČ 47674784
Pracoviště:Kojetínská 3148/73d, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na rehabilitace, kulturní a společenské akce
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PSP Pohony a.s. přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici

soustružník CNC

Náplň práce:
- obsluha CNC soustruhu – práce vhodná i pro ženy a OZP (osoby se zdravotním postižením)
- kontrola a výměna nástrojů
- seřizování
- základní údržba obráběcího stroje

Požadujeme:
- vyučen obráběč kovů nebo absolvent SPŠ technického směru, zájemce bez praxe zaučíme pod vedením instruktora
- práci ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek)

Nabízíme
- mzdu podle praxe a dovedností, po zapracování +10% stimulační složka a bonus za plnění norem
- nástup možný ihned
- práci ve stabilní firmě
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvky na kulturní a společenské akce, další zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit zasláním stručného profesního životopisu nebo osobně ve firmě.

Kontaktní údaje:
adresa: PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov
kontaktní osoba: Anna Juříková
e-mail: [email protected]
telefon: 581 808 700

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12516140764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou