Účetní

PSP Real Estate s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3186, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:PSP Real Estate s.r.o., IČ 27234762
Pracoviště:Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: samostatné vedení účetnictví včetně zúčtování odpisů, účtování střediskových a mezistřediskových plateb a převodů, spolupráce na inventarizaci a účetní závěrce, kontrola, zpracování a evidence došlých faktur, vedení související dokumentace, vedení evidence dodavatelů a odběratelů v SW. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru min. 4 roky (ideálně z výrobní společnosti), komplexní znalost účetnictví, znalost IFRS, orientace v daňové problematice , komunikativní znalost AJ, znalost aplikací MS Office, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax), flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, dotované jazykové kurzy. V případě zájmu zašlete CV v českém jazyce na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-04-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 7001370761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou