Sales specialist pre predaj laboratórnych chemikálií

PSYCH-INFORM, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Jan 2015 (skorší nástup výhodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude zaisťovať podporu a rozvoj predaja uvedeného sortimentu na celom území Slovenska formou odborných konzultácií a propagáciu produktov vo výskumných laboratóriách, analytických laboratóriách, farmaceutických, chemicko-technologických a biotechnologických výrobách.

- zamestnanecký pracovný pomer
-dobré platové podmienky – fixný plat plus odmeny v závislosti na
dosiahnutých výsledkoch
- služobný automobil aj pre súkromné účely
- perspektívne zamestnanie v prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- práca z domova

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Sigma-Aldrich, jedna z najvýznamnejších spoločností so zameraním na výskum, výrobu a distribúciu laboratórnych chemikálií, spotrebného materiálu a inovatívnych technológií pre oblasti Life science, analytickú chémiu a organickú a materiálovú chémiu, hľadá vhodného kandidáta na pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ vzdelanie (magisterský stupeň alebo vyšší)
prírodovedeckého alebo chemického smeru
- laboratórna prax výhodou
- znalosť metód molekulárnej a bunkovej biológie a analytickej chémie
- skúsenosti s predajom a znalosť priemyslu výhodou
- ochotu intenzívne cestovať aj do zahraničia
- dobrú znalosť AJ
- užívateľskú znalosť PC
- výborné komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť a vysoké pracovné nasadenie
- vodičský preukaz B
- bydlisko kdekoľvek na území Slovenska, západné Slovensko je
výhodou

personální agentura v Praze

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1913420  Datum zveřejnění: 30.10.2014