Lékař konziliární internista

Psychiatrická nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Húskova 1123, 618 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
36540 - 50030 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Psychiatrická nemocnice Brno, IČ 00160105
Pracoviště:PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA, Húskova 1123/2, Černovice, 618 00 Brno 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 36540 do 50030 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Podmínkou specializovaná způsobilost z vnitřního lékařství, výhodou specializace ze všeobecného praktického lékařství - možnost práce na část úvazku jako závodní lékař, případně umožníme doplnění této specializace.
Plat dle platových tabulek, osobní ohodnocení, zaměstnenecké benefity, rizikový příplatek, dodatková dovolená, možnost ubytování.
Nástup ihned.

Poslední změna:2017-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12425690786

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně