Vedoucí pobočky - Jeseník

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Místo práce
Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

*komplexní řízení chodu pobočky
*vedení menšího týmu prodejců
*aktivní péče o zákazníky
*odpovědnost za obchodní výsledky prodejny, skladování, logistiku
*další činnosti související s běžným provozem prodejny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

*stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
*motivující finanční ohodnocení
*pracovní poměr na dobu neurčitou
*zapracování zkušenými kolegy z oboru
*místo výkonu práce Jeseník
*nástup dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

*SŠ - technického, stavebního směru (výhodou)
*práci na PC – MS Office (uživatelská znalost)
*systém skladového hospodářství typu NAVISION, SAP, apod. (výhodou)
*ŘP sk. B (aktivní řidič/ka)
*praxi na obchodní pozici (v oboru topení, plyn, voda, případně stavebním -vítáme)
*zkušenost s řízení menšího týmu (vítáme)
*spolehlivost, zákaznickou orientaci, vytrvalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 27-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.
Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!
ID: 2048581  Datum zveřejnění: 16.3.2015