Dispečer/ka dopravy - Brno

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

*organizace rozvozů, svozů a importu zboží
*schvalování faktur externích dopravců a výkonů vlastních řidičů a vozidel
*kontroly vozidel a řidičů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

*stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
*motivující finanční ohodnocení
*možnost specializovaného profesního růstu
*pracovní poměr na dobu neurčitou
*zapracování zkušenými kolegy z oboru
*místo výkonu práce Brno
*nástup dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

*středoškolské vzdělání s maturitou logistického nebo technického směru
*minimálně 3 roky praxe při organizování rozvozu zboží
*uživatelská znalost práce na PC (MS Office, účetní a skladové programy, GPS)
*řidičský průkaz skupiny B
*vysoké pracovní nasazení, psychickou odolnost, optimistické založení
*výborné organizační a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 27-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.
Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!
ID: 2048592  Datum zveřejnění: 16.3.2015