Administrativní asistentka s italštinou

pure a. i. r., s.r.o.

Místo práce
Písnické zahrady 429/23, 142 00 Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Nabízený plat (hrubého)
20.000,- Kč, po zkušební lhůtě 30.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění chodu kanceláře - kancelářské potřeby, občerstvení, telefony
- evidence a správa nájemních smluv a pojištění vozidel
- komunikace s odběrateli, dodavateli a příprava souvisejících podkladů
- zpracování přijaté a odeslané pošty
- administrativní podpora účetního oddělení - fakturace, příkazy k úhradě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá a perspektivní práce
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Informace o náboru

V případě vážného zájmu prosím zasílejte svá aktuální CV v českém i italském jazyce s fotografii na uvedený e-mail, pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe splňoval naše požadavky. Děkujeme.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 23 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Italský jazyk - Pokročilý (C1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Fakturace - základy

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Windows - pokročilý
POHODA - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí pracovní zkušenost na odpovídající pozici výhodou
- reprezentativní a profesionální vystupování, pozitivní přístup
- pečlivost při zpracování svěřených úkolů, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost specializující se na prodej a pronájem automobilů.

Adresa společnosti

Pure air s.r.o.
Písnické zahrady 429/23
14200 Praha 4 Písnice

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Zárubová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2812342   Datum zveřejnění: 15.11.2016