Pracovník do provozu - čištění a renovace strojních částí a zařízení

Pure Bohemia, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 397, 439 02 Cítoliby, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pure Bohemia, s. r. o., IČ 24318451
Pracoviště:Pure Bohemia s. r. o. - provozovna Louny, Průmyslová 397, 739 02 Cítoliby

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvky na stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Průmyslová 397 Louny
Menší firma působící v oblasti profesionálního čištění strojů a zařízení chemickou a mechanickou cestou hledá pracovníka do provozu.
Práce ve třísměnném provozu, volné víkendy. Výhodou je praxe v chemickém provozu nebo vzdělání v této oblasti, vhodná také zkušenost s pískováním povrchů. Zaučení samozřejmostí.
Požadujeme pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme stabilní zaměstnání v zavedeném kolektivu prosperující firmy, měsíční resp. čtvrtletní prémie, příspěvek na stravování. Při splnění plánu a řádné plnění svých povinností osobní ohodnocení ve výši 3 000 Kč.
Zájemci posílejte životopis na email: [email protected]
první kontakt na email: [email protected]

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12765280705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou