Hledáme šikovného projekťáka!

pux s.r.o.

Masná 34, 60200 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, Na finančním ohodnocení se domluvíme podle Tvých dovedností.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Daří se nám, a proto rozšiřujeme svůj tým. Hledáme zodpovědného a komunikativního člověka na pozici junior project manager, se kterým budeme společně poskytovat našim klientům ještě lepší služby.

Pokud budeš mít chuť, zápal a tah na branku, můžeš si být jist, že si u nás sáhneš na opravdu zajímavé věci. Fungujeme od roku 2006 a v posledních čtyřech letech jsme to pořádně nakopli. Pracujeme pro zajímavé klienty, jako je Ogilvy, Klimatex, YSoft, KDU-ČSL, První brněnská strojírna nebo značky Merrell, Diadora a Mizuno. Pak máme ještě několik opravdu mamutích klientů, které ale kvůli mlčenlivosti nechceme takto veřejně jmenovat. Naše plány do budoucna jsou velké ☺

Co bys u nás dělal?
Zejména řídil webové projekty od jejich zadání, tvorby až po spuštění a předání klientovi. To obnáší pravidelnou komunikaci s klienty, přípravu technických podkladů, testování a další činnosti nutné ke zdárnému dokončení projektu. Tvoje chvíle přijde v okamžiku, kdy nás klient osloví se svojí představou o svém webu. Tvým úkolem bude zadání rozpracovat a probrat s kolegy z vývoje, odsouhlasit s klientem, průběžně jej informovat o průběhu vývoje a předávat jeho zpětnou vazbu zpět kolegům v týmu.

Když to shrneme…
… tak je podstatné, abys obecně alespoň trochu rozuměl webům, ovládal základní administrativní software MS Word a Excel a měl chuť se učit novým věcem. Abys dokázal o věcech systematicky uvažovat, byl zodpovědný a komunikativní. Výhodou je, pokud rozumíš HTML a nebo jsi se už na vzniku nějakého webu podílel. Ostatní ti rádi vysvětlíme.

A kdo jsme my?
Jsme digitální agentura – soustředíme se na web development a online marketing. Sídlíme v Brně, kde máme nedaleko centra krásnou novou kancelář. Klienty máme po celé republice, ale pro Tebe bude nejlepší, když budeš z Brna nebo Uherskohradišťska, kde plánujeme otevřít pobočku. Chceme, abys docházel do kanceláře a pracoval s námi v týmu. Je nás 15, takže už máme slušný výkon, ale zůstáváme pevným týmem s perfektními vztahy. V tom je naše síla.

Ozvi se!
Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svého kódu a hlavně pár slov o tom, proč u nás chceš pracovat. Následně čekej, že Tě požádáme o zpracování jednoduchého úkolu, na kterém si ověříme pár věcí. A pak už můžeš rovnou začít!

Těšíme se.

PUXdesign team

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí kvalifikovaného týmu mladých lidí, velice příjemnou kancelář poblíž centra Brna a možnost podílet se na hodně zajímavých projektech pro velké klienty. Jsme středně velká firma, díky čemuž je tu prostor se učit, rozvíjet a dělat různorodou práci.
V brzkém budoucnu zavedeme také stravenky a příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho, kdo bude primárně kvalitní jako člověk - zodpovědný, spolehlivý, pracovitý, s chutí učit se a dělat věci pořádně a bez chyb. Třebaže se to zdá jako samozřejmost, zdaleka ne každý takový je. Pokud tohle splňuješ, nemáme obavy o to, že bys u nás neuspěl. Každého, kdo pracuje opravdu se zápalem, jsme vždy dokázali naučit prakticky cokoli a vytáhnout ho na daleko vyšší úroveň. A to je přece pro člověka, který rád překonává sám sebe, hodně slušná motivace!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PUXdesign je v České republice druhým nejaktivnějším vývojářem na platformě Kentico. Zároveň jsme menší neformální tým s kanceláří kousek od centra Brna, kde se obvykle potkáváme každý den (po dohodě je ale samozřejmě možný homeoffice). Občas je fajn vyrazit společně někam ven, žádné povinné teambuildingy u nás ale nemáme, žádný strach. Všichni si tu tykáme, takže očekávej podobný přístup. :)

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2119351  Datum zveřejnění: 25.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, Na finančním ohodnocení se domluvíme podle Tvých dovedností.