Metrologové - plánovači měřidel

PWO Czech Republic a.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 1261, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-12
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:PWO Czech Republic a.s., IČ 25387146
Pracoviště:Palackého 1261, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-12
Mzdové rozpětí:od 21000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:METROLOGOVÉ - PLÁNOVAČI MĚŘIDEL
Zaměstnavatel požaduje: VŠ/SŠ vzdělání technického směru, praxe ve strojírenství podmínkou, praxe v metrologii výhodou, znalost statistických metod, komunikatní znalost NJ, znalost AJ výhodou, smysl pro přesnost, spolehlivost a zodpovědnost, orientace ve výkresech a normách, technické myšlení.
Náplň práce: Zodpovídá za chod interní laboratoře /provádění kalibrací, oprav, údržby měřidel, kalibrační postupy, analýzy apod./, zajišťuje výdej měřidel, spravuje interní SW pro záznamy o kalibracích, účastní se nabídkových řízení pro nová měřidla, odpovídá za plánování, zadání a přejímku speciálních měřidel a za zpracování požadavků na měřidla, udržuje a aktualizuje interní standardy pro speciální měřidla, provádí analýzy způsobilosti měřidel, spolupracuje na vyjasňování způsobu měření a kontrol se zákazníky.
Nabízíme: Týden ŘD navíc/zdravotní/, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na vzdělávání a jazykové kurzy, očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, příspěvek na stravování a další. Možnost prodloužení pracovního poměru.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-11-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8110340721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní