Webmaster, programátor

Q-COOP spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Obvodová 3656, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Q-COOP spol. s r.o., IČ 64509150
Pracoviště:Q-COOP spol. s r.o., AutoCont, Obvodová 3656/15, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-08
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Kroměříž
- Požadavky - SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat na více projektech, ochota se učit novým věcem, zvládat stresové situace, praxe a znalosti nutné
- Požadavky na danou pozici: PHP OOP, MySQL, MSSQL, XML, ASP (vbscript), XHML, CSS samozřejmostí, výhodou znalost Magento, Zend framework, python, C# správa, konfigurace apache, mysql serveru
- Nástupní mzda 16.000 hrubého + prémie
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected], do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte

Poslední změna:2014-12-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 7093310756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou