Lektor(ka) angličtiny

Q-Life Agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šlechtitelů 813, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
3000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Q-Life Agency s.r.o., IČ 29381983
Pracoviště:Šlechtitelů 813/21, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-11-03
Mzdové rozpětí:od 3000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme menší jazyková, vzdělávací a grantová agentura působící po celé ČR. Naším hlavním produktem je moderní a efektivní vzdělávání. Dále se zabýváme překlady, coachingem, personalistikou a granty.

Pro doplnění našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Vaším úkolem bude učit naše klienty přes Skype, klasicky (face-to-face) a aktivně se podílet na tvorbě studijních materiálů.

Nabízíme
> odměnu ve výši min. 150 Kč / hod
> pracovat možno z domova
> firemní SIM s “unlimited” tarifem i pro soukromé použití, smartphone
> flexibilní pracovní dobu a místo - výuka většinou probíhá přes Skype
> pracovní, tedy „lektorský“ kontakt s firemní klientelou, atraktivní reference
> DoPP, ŽL

Očekáváme
> výborný hlasový projev
> vstřícnou, přátelskou osobnost
> kvalitní angličtinu min. B2
> prezentační a komunikační nadání
> min. 20 hod. měsíční úvazek

Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám: 1. CV, 2. krátký motivační dopis/email, 3. fotografii na [email protected] a do předmětu emailu prosím napište "Lektor anglictiny _ Jmeno PRIJMENI _ 2014-11” (prosíme bez diakritiky).

Q-LiFE Agency s.r.o.
Šlechtitelů 813/21
(Vědeckotechnický park Univerzity Palackého Olomouc)
779 00 Olomouc, Holice

Poslední změna:2014-10-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 8033700730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní