Mzdová/vý účetní, personalista

QANTO VINDICO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Milady Horákové 363, 568 02 Svitavy, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-09
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:QANTO VINDICO s.r.o., IČ 28412737, http://www.qanto.cz
Pracoviště:QANTO VINDICO s.r.o. - Svitavy (Milady Horákové), Milady Horákové 363/5, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-09
Mzdové rozpětí:od 22000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mzdová/vý účetní - personalista
Náplň práce:
" Kompletní zajištění zpracování mezd a mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, včetně evidence docházky, sledování srážek a exekucí, evidence mateřských/rodičovských dovolených, pracovních neschopností
" Vedení personální administrativy (agenda nástupů, výstupů a změn pracovních smluv zaměstnanců, správa osobních složek zaměstnanců).
" Zodpovědnost za archivaci všech dokumentů mzdové a personální agendy.
" Příprava podkladů ze systému, základní analýzy na vyžádání (osobní a mzdová evidence, přehled nástupů, fluktuace).
" Průběžná komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP, exekutorské úřady).
" Plnění ohlašovací povinnosti (tvorba přihlášek a odhlášek na sociální a zdravotní pojištění).
" Příprava a zajištění ročního zúčtování daně z příjmu a vystavování ELDP.
" Výpočet povinného podílu na OZP.
" Poskytování základního poradenství zaměstnancům zejména v oblasti pracovního práva, mezd, interních procesů.
" Vytváření metodických pokynů a směrnic.
" Správa organizační struktury společností.
" Podpora vedení společnosti v otázkách mezd a mzdové problematiky.
" Pravidelný reporting vedení společnosti, příprava podkladů ze systému, základní analýzy na vyžádání (osobní a mzdová evidence, přehled nástupů, fluktuace).
" Aktivní účas t při kontrolách ze strany státních institucí.
" Účast na auditech.
" Příprava systému vzdělávání a kariérního růstu zaměstnanců i prostřednictvím fondů EU.
Požadujeme:
· VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
· Pětiletou praxi v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky
· Velmi dobrou znalost Zákoníku práce a související legislativy v oblasti českého pracovního práva, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění, problematiky daní
" Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
" Smysl pro zodpovědnost, diskrétnost, loajáln ost, pečlivost a týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost
" Trestní bezúhonnost a případné reference

Nabízíme:
· Práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, ve které budete odpovídajícím způsobem oceněni za své pracovní nasazení, zkušenosti a schopnosti.
· Práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci.
" Možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy.
" Přátelský a dynamický pracovní kolektiv
" Jazykové kurzy anglického nebo německého jazyka
" Firemní benefity - bonusy/prémie, mobilní telefon, slevy na produkty využívané firmou.
" mzda 24.000 - 35.000,-Kč
" Nástup možný ihned.
Informace o pozici:
Společnost : Qanto Vindico s.r.o., Bubenská 943/8a, 170 00 Praha
Místo výkonu práce : administrativní centrum společnosti Svitavy
Typ pracovního poměru : práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru : perspektivně doba neurčitá
Typ smluvního vztahu : pracovní smlouva, nástupní mzda dle praxe a zkušeností
Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jaz yce, prosím, zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected].
Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobním pohovorům. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Váš zájem.

Informace: www.qanto.cz - kariéra
Kontaktní osoba: Ing.Lenka Rozlívková ([email protected])
mobil: 6

Poslední změna:2016-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 10328460770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou