Lektor jazyků

QinSHIP, o. s. (MPSV)

Místo práce
Šlechtitelů 813, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
220 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:QinSHIP, o. s., IČ 01888790
Pracoviště:Šlechtitelů 813/21, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 220 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, práce z domu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc.
Pro pražskou jazykovou agenturu, hledáme spolupracovníky pro celou ČR na pozici: Lektor(ka) angličtiny.

Vaším úkolem bude učit klienty přes telefon a/nebo Skype a podílet se na tvorbě studijních materiálů.

Nabízíme
- odměnu ve výši od 220,-/hod
- možnost práce z domu
- k dispozici databáze studijních materiálů pro klienty
- firemní SIM s “unlimited” tarifem i pro soukromé použití
- flexibilní pracovní dobu a místo
- pracovní, tedy „lektorský“ kontakt s firemní klientelou, atraktivní reference
- DoPP, DoPČ, ŽL, HL

Očekáváme
- kvalitní angličtinu min. B2
- výborný hlasový projev
- otevřenou, přátelskou osobnost
- prezentační a komunikační nadání
- min. 20 hod. měsíční úvazek

Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám: 1. CV, 2. krátký motivační dopis, 3. fotografii na [email protected] a do předmětu emailu prosím napište "Lektor anglictiny _ Jmeno PRIJMENI _ 2017-04” (prosím bez diakritiky).

Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost QinSHIP o.s. zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
Společnost QinSHIP o.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12564720789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, psaní emailů, práce s MS Word
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, B2