Minőségellenőr

QSR24h Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Feladatok leírása

autóalkatrészek vizuális, mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
hibás termékek megmunkálása (pl. zsírozás, radírozás, csiszolás)
kézi anyagmozgatás, rakodás, munkaterületek tisztán tartása
kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása
rábízott egyszerűbb készülékek használata, gépek, berendezések, szerszámok tisztítása
ellenőrzött alkatrészek helyes dokumentációja

Elvárásaink
* 3 műszak vállalása
* megbízható személyiség
* kiváló látás és kézügyesség
* terhelhetőség
* precizitás

Autóipari tapasztalat, B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előnyt jelent a kiválasztási folyamatnál.

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Stabil munkahelyi háttér
Béren kívüli juttatások
Fejlődési és előrelépési lehetőség

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen
ID: 2822103  Datum zveřejnění: 11.8.2020