Domlouvání schůzek se stálými klienty- pouze odpolední směny vhodné pro ozp

Quality Brands, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mečová 335, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Quality Brands, s.r.o., IČ 27687198
Pracoviště:Mečová 335/10, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 80 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti:
dobrý projev v českém jazyce
dlouhodobá spolupráce
spolehlivost a férové jednání
základní znalost PC
Poznámka k volnému místu:
Baví Vás komunikovat, ale nechcete nikomu nic vnucovat? Hledáte práci, ale ceníte si svého volného času? Pak hledáme právě Vás!

Nabíráme nové operátory do našeho týmu odpoledních navoláváčů schůzek. Žádný prodej, pouze kontaktování stálých zákazníků.

Náplň práce:
* drobná administrativa
* evidence domluvených schůzek
* komunikace na dobré úrovni

Nabízíme:
* proplacené odborné školení
* hodinová mzda od 80 Kč/ hod
* HPP s možností zklrácení úvazku, automatické navýšení mzdy po zkušební době
* bonusové týdenní a měsíční ohodnocení ( šikovní operátoři pravidelně přes 5 tisíc Kč v bonusech)
* flexibilita směn (pouze PO-PÁ)
* hodinové příplatky za prodejní výsledky
* individuální projektová motivace (soutěže o hodnotné ceny atd.)
* stravenky pro věrné zaměstnance
* MULTISPORT karta ( platná do fit center, wellnes a koupališť po celé ČR)
* nápoje zdarma
* neformální kolektiv všech věkových kategorií
* snadná dostupnost MHD- jsme v centru Brna

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12021470737

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání