Číšník Room Service - Hilton Prague Old Town

Hilton Prague Old Town

Místo práce
V Celnici 7, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pozitivně naladěné lidi se spoustou energie a ochotou učit se nové věci,
se skvělými komunikačními dovednostmi,
dobrou znalostí anglického jazyka,
s praxí nebo vzděláním v oboru,
flexibilní, se zaměřením na zákazníka a ambicemi kariérního rozvoje v rámci společnosti Hilton.

Nabízíme možnost práce v obou hotelích v restauracích ZINC a Cafe Bistro
Přijímat, objednávat a servírovat objednávky hostů podle požadovaných standardů
Rozumět obsahu menu, znát jeho změny a aktuální nabídku
Udržovat provoz v čistotě a pořádku
Efektivně spolupracovat na správném uzavření všech hostovských účtů
Příjemně a vstřícně zodpovídat dotazy hostů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní pracovní prostředí ve skvělém týmu
Systém zaměstnaneckých benefitů (stravování v kantýně zdarma, příspěvky na jazykové kurzy, slevy u různých dodavatelů, školení a on-line tréninky, výrazné slevy v síti hotelů Hilton, apod.)
Možnost osobního a profesního rozvoje v rámci obou pražských hotelů Hilton

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Restaurace, Hotely

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton je přední světová společnost, která zahrnuje ubytovací sektor od luxusních hotelů a letovisek s kompletními službami až po apartmá s prodlouženým pobytem a hotely střední ceny. Již více než sto let nabízí Hilton cestujícím na služební cestě i na dovolené to nejlepší z hlediska ubytování, služeb, vybavení a hodnoty. Hilton je odhodlán pokračovat ve své tradici poskytování výjimečných zážitků hostům napříč svými globálními značkami. Naše vize "naplnit zemi světlem a teplem pohostinnosti" nás spojuje jako tým, abychom každý den vytvářeli pozoruhodné zážitky z pohostinství po celém světě. A naši úžasní členové týmu jsou v centru toho všeho!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2244940  Datum zveřejnění: 31.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle domluvy