Řidič MKD C+E

R.I.C. Service, spol. s r.o.

Strakonice, Písecká 893, Německo, Rakousko, Velká Británie, Francie, Belgie, Itálie, Španělsko, Nizozemsko, Lucembursko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
43000 - 60000 Kč/měsíc, zdanitelný základ 9.800,-Kč, zbytek diety

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jízdy po zemích EU (Francie, Anglie, Benelux, Španělsko, Německo, Rakousko, Itálie). Možnost výběru jízd s plachtou nebo cisternami. Turnus 4+2 týdny, možnost prodloužení/zkrácení. Požadujeme slušné vystupování a flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

střídání řidičů mikrobusem
prémie za ušetřené dálniční poplatky a km
možnost zálohy po 5-ti odpracovaných dnech
možnost půjčení firemní dodávky pro soukr. účely
diety za každý den v zahraničí

Informace o náboru

životopisy zasílat na e-mail

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Francouzský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Praxe na pozici/v oblasti

řidič MKD

Osobnostní předpoklady a dovednosti

příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou (plachtové návěsy a potravinové cisterny).
Vozový park se obnovuje po dvou letech. Jezdí se vozidly Mercedes Actros a Man TGX.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1043578  Datum zveřejnění: 12.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 43000 - 60000 Kč/měsíc, zdanitelný základ 9.800,-Kč, zbytek diety