Dispečer MKD

R.I.C. Service, spol. s r.o.

Místo práce
Písecká 893, Strakonice, Praha, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc, upřesnění při osobním pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozesílání práce řidičům, dohlížení a informování zákazníka o průběhu přeprav, zajišťování servisů, příprava podkladů pro fakturaci a výplaty řidičů, řešení reklamací, běžná administrativa, práce s PC a běžnými programy (MS Outlook, Excel, Word, Internet), stahování digitálních karet a tachografů, plánování střídání řidičů a další.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v přátelském prostředí, služební telefon v období služby, možnost uplatnění pro absolventy.

Informace o náboru

Nástup možný již v dubnu 2014. Životopisy zasílejte na e-mail [email protected]. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní znalost anglického jazyka, francouzština výhodou, min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru výhodou (není podmínkou), organizační schopnosti, slušné vystupování a zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou (plachtové návěsy a potravinové cisterny).
Vozový park se obnovuje po dvou letech. Jezdí se vozidly Mercedes Actros a Man TGX.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1715594  Datum zveřejnění: 15.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 Kč/měsíc, upřesnění při osobním pohovoru