Konstruktér CATIA V5 – Automotive projekty

R4U s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený konstruktér a hledáte nové výzvy?

Jste fanoušek do aut a chcete je navrhovat? Chtěli byste pracovat v zahraničí? Tak čtěte dál.

Momentálně R4U Engineering hledá celkově 10 konstruktérů na různé projekty pro zvučné zahraniční společnosti. Naši partneři mají pobočky v Středočeském kraji a hledají nové kolegy na projekty do zahraničí.
Jakou práci nabízíme?

• Práce na projektech pro významné automotive společnosti z ČR, Německa a Itálie
• Přímá komunikace se zákazníkem ohledně konstrukčních uprav apod.
• Možnost pracovat a bydlet (náklady hradí zaměstnavatel) v zahraničí delší nebo kratší dobu (Německo, Polsko, Maďarsko, Itálie)
• Zpracování technické dokumentace v cizím jazyce
• Navrhování a konstruování různých častí automobilu

Jaké konstruktéry hledáme?

• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru, ideálně specializace konstrukce automobilů
• Zkušenosti z automotive prostředí min. 3 roky
• Zkušenosti s navrhováním interiérů (např. palubní přístroje) nebo podvozků nebo ručních a automatických přípravků pro svařování karoserií
• Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
• Znalost CATIA V5 podmínkou
• Dobrá 3D představivost
• Kreativita a schopnost pracovat v týmu
• Zkušenosti s projekty výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízí naši partneři?

• Možnost pracovat v zahraničí u přímého výrobce aut
• Denní využití cizích jazyků
• Pomoc s relokací
• Výborný kolektiv nadšenců do aut
• Motivující platové ohodnocení
• Karierní růst
• Různá odborná školení
• Firemní akce apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive dodavatelé a konstrukční kanceláře

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost R4U s.r.o. (Recruiters For You) jsme založili jako personálně poradenskou společnost zaměřenou zvláště na recruitment. Naším cílem je nabídnout klientům perfektní servis v oblasti náboru zaměstnanců v rámci dlouhodobé spolupráce. Zpětnou vazbu od klienta považujeme za velmi důležitou. Je pro nás jedním z hlavních prostředků, jak naše služby neustále zlepšovat.

Zkušenosti jsme získali jak v poradenských společnostech jako konzultanti, tak i v interních personálních odděleních prestižních mezinárodních společností, kde jsme působili jako projektoví manageři nebo celý proces náboru zastřešovali. V průběhu naší spolupráce s nadnárodními společnostmi jsme poznali pracovní trh nejen v České republice, ale i v dalších státech Evropy.
ID: 1852895  Datum zveřejnění: 2.9.2014